4.6/5

Ekselente 4.8 nga 5 yje vleresim ne Google

Klinika e Vitit Për Mbjelljen e Flokëve

Fatjon Gjoka – Advanced FUE Clinic (Tirana)

Rreth Nesh

Klinika Advanced FUE (Tiranë), e vendosur në zemër të qytetit, një klinikë moderne dhe inovative, e cila përdor metodën më të avancuar të transplantit të flokëve, me rezultate natyrale dhe të përhershme, pa shenja, dhimbje apo qepje, dhe qime që rriten normalisht dhe nuk bien kurrë . Motoja jonë: Riktheni besimin, bashkë me flokët tuaj!

Klinika jonë ka pajisjet dhe teknikat më të avancuara për diagnostikimin e rënies së flokëve. Klinika Advanced FUE bashkëpunon me mjekë të specializuar në fushën e transplantit të flokëve. Me një eksperiencë mbi 10 vjeçare ne në Advanced FUE Clinic ofrojmë rezultate natyrale dhe një shërbim cilësor të garantuar. Na kontaktoni sot për një konsultë FALAS!

Siç jemi përmendur në:

Klinikat Tona
tirana
Bulevardi Gjergj Fishta, Pall Titan Kati 3, Ap10 Tirane, 1001
Advanced Hair Transplant Clinic
Skopje

Skopje, Republic of  North Macedonia
Advanced FUE Clinic

Pristina

Sheshi Nene Tereza, 28-1, Prishtina, Kosove
Advanced FUE Clinic

Ri-Fitoni
besimin tuaj përsëri!

Ekspertët e transplantit të flokëve në klinikën Advanced Hair Transplant Clinic kanë punuar së bashku për një kohë të gjatë dhe kanë një përvojë kolektive prej më shumë se 10 vitesh në sektorin e transplantit të flokëve.

Ne përditësohemi me procedurat më të avancuara të mbjelljes së flokëve dhe vazhdojmë të përmirësojmë më tej aftësitë e tona duke marrë pjesë në konferenca dhe seminare globale çdo vit.

Mbjellja e flokut ne Tirane - Fatjon Gjoka ne Foto.
Ju prezantojmë me stafin tonë.
Altuna Azemi
Altuna Azemi
Leonora Berisha
Leonora Berisha
Orjola Dibra
Orjola Dibra

Qëndroni të përditësuar duke na ndjekur në Instagram

Këshillat dhe lajmet e fundit prej nesh

Na ndiqni
KRYENI NJË KONSULTË FALAS

Rruga e fitimit të vetëbesimit fillon këtu! 

Është e thjeshtë, e shpejtë, pa pagesë. Specialistët tanë do ju kontaktojnë sa më shpejt të jetë e mundur. 

Ose telefononi specialistët tanë për të marrë ndihmë të menjëhershme:

sqAlbanian